3...2...1... START!

Moja Fundacja to projekt każdego z Nas, dlatego chcemy byście wiedzieli co u Nas:)

Jak widać na zdjęciu akt powołujący fundacje do życia jest gotowy - ten cudowny moment miał miejsce w dniu 12.02.2019 r.

Teraz wysłaliśmy komplet dokumentów wymaganych do pełnego zarejestrowania fundacji do wrocławskiego oddziału KRS. Czekamy około miesiąca na nadanie nam osobowości prawnej oraz niezbędnych do działania numerów NIP i REGON.  Trzymajcie Kciuki!

Dzisiaj jesteśmy po spotkaniu określającym ramy naszych działań na najbliższy rok - uwierzcie jest dużo, siły, energii i cały worek pomysłów - dlatego też uruchamiamy na naszym profilu na Facebooku ankietę, gdzie pytamy Was o to jakim działaniu chcecie nas wspierać w najbliższym czasie?

Pozostańcie z Nami

Moja Fundacja