Dzień Dziecka dla Dzieci z Domów Dziecka w Pałacu Wojanów

I oto stało się. Co prawda jak mówi staropolskie przysłowie, jedna Jaskółka wiosny nie czyni, ale w naszym przypadku czujemy wiosnę pełną piersią. Rozkwitamy w każdym względzie a Jaskółek lata wokół nas mnóstwo.

To wszystko dzięki zawiązanej współpracy z Jeleniogórskim Klubem Biznesu oraz należących do niego firm. Jak prawdziwe wiosenne ptaki zebraliśmy się razem aby nieść wiosnę, która w tym przypadku polega na OFICJALNYM doniesieniu, że :

09 czerwca 2019 przy współpracy z Pałacem Wojanów, Leroy Merlin Polska i oczywiście grupą nieocenionych Wolontariuszy mamy zaszczyt zaprosić wszystkie dzieci z pięciu Domów Dziecka z naszego regionu po to, aby przeżyły najwspanialszy DZIEŃ w swoim życiu, tak jak na to zasługują. Odbędzie się prawdzie dziecięcy piknik z mnóstwem atrakcji i niespodzianek.

Dzięki naszym partnerom i wspólnym działaniom, wywołamy burzę uśmiechu.

Pozdrawiamy

Moja Fundacja