Kto pyta nie błądzi..?

Ostatnie nasze spotkanie przyniosło wiele pomysłów, które chcemy realizować z Waszą pomocą - tak bez Was nic się nie uda!

Dlatego też postanowiliśmy, że zapytamy Was o to w którym kierunku powinniśmy pójść dalej - w pierwszej kolejności. Ankieta powstałą na naszym funpage i trwała od 19.02.19 do 24.02.19 - w pierwszej kolejności chcemy Wam podziękować za cudowną aktywność - oddaliście w sumie 74 głosy, które dały nam jasny kierunek w którym chcecie nam pomóc:

1. Szkoła bez hejtu-sztuka budowania pozytywnej komunikacji:➡️ 34

2. Dzień Dziecka dla dzieci z Domów Dziecka:➡️ 25

3. Integracja pokoleń: dzieci-dziadkowie: ➡️ 13

Tak więc z wielką przyjemnością podejmujemy się realizacji projektu - szkołą bez hejtu. Pozostałe pomysły oczywiście też będą realizowane - więc nie martwcie się :) Tylko troszkę później - lecz liczymy, że jeszcze w tym roku. Z Waszą pomocą na pewno to się uda.

Dlatego też prosimy zostańcie z nami!

27 lutego 2019