Rozwój każdego dziecka jest ważny!

Moja Fundacja skupia się na rozwoju pasji i zainteresowań dzieci znajdujących się w domach dziecka. Wiemy, że posiadanie pasji jest niezwykle ważne dla każdego człowieka, a szczególnie dla dzieci, które potrzebują dodatkowego wsparcia i motywacji.

Każdy z nas ma swoje pasje – swoje miejsce na Ziemi…

Nasze programy edukacyjne i zajęcia artystyczne pozwalają dzieciom odkrywać i rozwijać swoje talenty. Prowadzimy również warsztaty, które pomagają dzieciom rozwijać swoje zainteresowania i pasje. Dzięki naszemu wsparciu, dzieci z domów dziecka mogą mieć szansę na odnalezienie swojego miejsca w świecie i realizowanie swoich marzeń.

Dlatego powstała Akademia Piłkarska – Moja Fundacja Victoria Jelenia Góra

Dlatego też, postanowiliśmy utworzyć
Akademię Piłkarską, w której dzieci z 7 domów dziecka mogą grać w piłkę nożną i łączyć swoje siły.
Akademia Piłkarska, którą utworzyliśmy, już pozwoliła ponad 150 dzieciom spróbować swoich sił na boisku. Dzięki temu, dzieci mogą rozwijać swoje talenty, zdobywać doświadczenie i budować pewność siebie.
Nasza Akademia Piłkarska już dwukrotnie reprezentowała Karkonosze na Mistrzostwach Polski w Warszawie, co jest ogromnym osiągnięciem dla nas i dla dzieci, które w niej grają. To właśnie dzięki pasji i zaangażowaniu dzieci oraz naszemu wsparciu, mogli oni osiągnąć taki sukces.
Jesteśmy dumni z tego, co udało nam się osiągnąć dzięki naszej Akademii Piłkarskiej i mamy nadzieję, że jeszcze wiele dzieci będzie mogło skorzystać z tej możliwości. Razem możemy pomóc dzieciom z domów dziecka w rozwijaniu ich pasji i marzeń.

Następnie zajęcia taneczne w Space Dance Studio

Nie poprzestając na rozwijaniu pasji piłkarskich, Moja Fundacja współpracuje również z Space Dance Studio w Jeleniej Górze, aby rozwijać pasje kolejnych dzieci – tym razem zamiłowanie do tańca.
Dzięki tej współpracy, dzieci z domów dziecka mają możliwość rozwijania swoich zainteresowań i pasji tanecznych. Prowadzimy zajęcia taneczne, które pozwalają dzieciom rozwijać swoje talenty, zdobywać doświadczenie i budować pewność siebie.
Nasza współpraca z Space Dance Studio daje możliwość dzieciom na odnalezienie swojego miejsca na ziemi, co jest dla nas niezwykle ważne.
Jesteśmy dumni z tego, że jesteśmy w stanie pomóc kolejnym dzieciom w rozwijaniu ich pasji i zainteresowań, a dzięki temu, dajemy im szansę na lepszą przyszłość.

To co wydarzy się dalej zależy od Ciebie.

Wierzymy, że każde dziecko zasługuje na szansę na rozwój swoich pasji i zainteresowań. Dlatego też, Moja Fundacja działa, aby pomóc dzieciom z domów dziecka w odnalezieniu swojej drogi i marzeń.

Dołącz do nas i wspieraj rozwój pasji i zainteresowań dzieci z domów dziecka. Razem możemy pomóc im w odnalezieniu swojego miejsca w świecie i realizacji marzeń.

Wesprzyj nas