Jakiś czas temu dzieliliśmy się z Wami informacją o wywiadzie, jaki z prezesem Mojej Fundacji – Piotrem Karnią – przeprowadził Pan Grzegorz Kyć z Uniwersytetu Ekonomicznego. Poruszyliśmy wtedy ważne zagadnienie jakim jest współpraca naszej organizacji z biznesem. Jedną z grup, która wspiera Moją Fundację na tej płaszczyźnie jest Sudeckie Centrum Przedsiębiorców (SCP). Dzięki współpracy z SCP możemy docierać do szerokiego grona lokalnych przedsiębiorców, którzy organizują się i działają na ternie Sudetów. Mamy możliwość, by przedstawiać przedsiębiorcom, biorącym udział w cyklicznych spotkaniach SCP, zakres naszej pracy i obszarów, w których potrzebujemy wsparcia. Dzięki temu udało się nam nawiązać owocną współpracę już z wieloma członkami SCP i uczestnikami spotkań. Powstała również inicjatywa projektu Inkubatora przedsiębiorczości. Członkowie Stowarzyszenia SCP chcą dać możliwość dzieciom i młodzieży z okolicznych domów dziecka, aby odwiedzały ich firmy. Dzięki temu będą mogły przyjrzeć się pracy danej branży i lepiej rozeznać, i określić swoją przyszłą ścieżkę zawodową.  Więcej o działalności SCP możecie poczytać na stronie www.scp.com.pl.

Przedsiębiorcy to grupa osób kreatywnych, mierzących się na co dzień z różnymi zagadnieniami dotyczącymi ich biznesów. To ludzie, którzy potrafią szukać nowych rozwiązań i w kreatywny sposób radzić sobie z wyzwaniami. Jeśli jesteś przedsiębiorcą, który chce zaangażować się we wsparcie Mojej Fundacji, masz pomysły jak można byłoby udoskonalić naszą pracę i chcesz nas w tym wesprzeć to zapraszamy serdecznie do kontaktu. Chętnie spotkamy się i porozmawiamy z Tobą. Zapraszamy do wcześniejszego kontaktu telefonicznego: (+48) 511 808 888.

Wszystkim przedsiębiorcą oraz członkom stowarzyszenia Sudeckiego Centrum Przedsiębiorców serdecznie dziękujemy za każdą formę okazywanej życzliwości i wsparcia. Wspaniale, że z nami jesteście! 🙌

Już niedługo rozpoczniemy również współpracę z serwisem Patronite.pl