Akcja charytatywna #milionkapek

Jak wiadomo – sport to zdrowie. Dlatego w myśl tej zasady ruszamy z naszą nową akcją !! Akcją, która oprócz ruszenia się z kanapy  ma konkretne i bardzo ważne zadanie – NIESIENIE POMOCY INNYM.

Ale o co w tym wszystkim chodzi?

#milionkapek

Akcja #MilionKapek powstała z myślą o zebraniu, sfinansowaniu i zapewnieniu profesjonalnych treningów Akademii Piłkarskiej dla dzieci z Domów Dziecka (więcej informacji tutaj). Trenujemy z nimi już od ponad roku, a jednak często bywa tak, że brakuje funduszy na bardzo prozaiczne sprawy jak pokrycie kosztów transportu z lub na treningi czy zakup profesjonalnego sprzętu piłkarskiego.

Chcemy stale rozwijać się i docelowo stworzyć kilka grup treningowych dostosowanych do wieku i umiejętności dzieci, aby nie musiały, jak do tej pory, trenować wszystkie razem. Na to jednak potrzebne są odpowiednie fundusze.

I tu wkracza nasza akcja pod hasłem #MilionKapek, która opiera się na kilku bardzo prostych zasadach:

– Osoba nominowana do wykonania zadania nagrywa krótki filmik, gdzie przy użyciu piłki nożnej wykonuje maksymalnie dużo kapek,

– Wrzuca owy film na swojej tablicy na FB z dopiskiem #MilionKapek, podaje ilość jaką się udało wypracować i nominuje kolejne 3 osoby. Osoby te mają 24 godziny na wykonanie zadania;

– Na koniec dokonujemy darowizny na stronie zrzutka.pl –> https://zrzutka.pl/z/milionkapek

Kto wie, czy pośród tych dziecinie ma następcy Grosika, Piątka, a może nawet i Lewego? Jeżeli dziś nie damy im tej szansy, to z pewnością się tego nie dowiemy !!

To jak? Możemy na Was liczyć !?

Kapkować można wszędzie – w domu, na ulicy , na boisku lub w piwnicy.  Ogranicza Cię tylko Twoja wyobraźnia!

Kapkujcie, bawcie się i pomagajcie razem z nami !!

Paweł Skóra mistrz świata we freestyle football pomaga w naszej akcji charytatywnej