Moja Paczka – to projekt na rzecz wspierania potrzebujących organizacji poprzez rozdzielanie darów. Wierzymy, że łącząc siły, możemy dokonać wielkich rzeczy i pomóc tym, którzy pomagają innym na co dzień. Nasze działania są odpowiedzią na rosnące potrzeby społeczności lokalnych, które nie zawsze mają dostęp do niezbędnych zasobów.

Nasze Motto

„Pomagamy pomagać” to nie tylko nasze motto, ale przede wszystkim misja, którą się kierujemy. Dążymy do tego, aby każda organizacja, która działa na rzecz dobra innych, mogła skupić się na swojej misji bez obaw o brak środków czy materiałów. Wspierając je, przyczyniamy się do tworzenia lepszego świata dla nas wszystkich.


Jak działamy?

  1. Zbieranie darowizn: Gromadzimy dary od firm oraz innych organizacji chcących podzielić się tym, co mają.
  2. Weryfikacja potrzeb: Analizujemy zgłoszenia od organizacji i dopasowujemy je do dostępnych darów.
  3. Dostarczanie pomocy: Zapewniamy, że dary trafiają tam, gdzie są najbardziej potrzebne, dzięki czemu organizacje mogą kontynuować swoją ważną pracę.

Chcesz do nas dołączyć?

Jeśli Twoja organizacja potrzebuje wsparcia w postaci darowizn rzeczowych, zapraszamy do wypełnienia poniższego formularza. Dzięki niemu będziemy mogli lepiej zrozumieć Twoje potrzeby i dopasować odpowiednie dary.