Prowadzona przez nas od 2019 r. Drużyna Marzeń, skupiająca młode talenty z domów dziecka regionu Karkonoszy, kolejny rok z rzędu stanęła na podium Mistrzostw Polski, zdobywając srebrne medale. Ten wspaniały sukces na XV Mistrzostwach Polski Dzieci z Domów Dziecka w Warszawie, znanym jako Hope for Mundial, to dowód na niezachwianą determinację i umiejętności naszych młodych sportowców.

Droga do Srebra

Drużyna Marzeń z Jeleniej Góry pokazała swoją siłę już od początku turnieju, kończąc fazę grupową z kompletem punktów. Następnie, w emocjonującej ⅛ finału, pokonaliśmy Anioły Wielgie 2:0. W ćwierćfinale nasz zespół zmierzył się z Debiutantami z Łodzi, odnosząc zwycięstwo 1:0. W półfinale naszych zawodników czekało starcie z Zewem Morza Szczecin, które zakończyło się dla nas bardzo korzystnym wynikiem 4:0.

Finał pełen emocji

W wielkim finale historia zeszłego roku powtórzyła się – ponownie zmierzyliśmy się z drużyną z Sarnowa. Pomimo ogromnego zaangażowania i walki, ponownie musieliśmy uznać ich przewagę, zdobywając tym samym srebrne medale. To było emocjonujące zakończenie turnieju, pełne napięcia i sportowej rywalizacji.

Podziękowania dla trenerów i sponsorów

Szczególne podziękowania należą się naszym trenerom, Pawłowi Szabatowi i Krzysztofowi Białkowskiemu, którzy nieustannie wspierają i motywują naszych zawodników. Nie można również zapomnieć o naszych sponsorach, bez których pomoc finansowa i wsparcie logistyczne nie byłyby możliwe.

Nadzieje na przyszłość

Gratulacje dla wszystkich zawodników i osób zaangażowanych w ten sukces. Jesteśmy dumni z waszego osiągnięcia i mamy nadzieję, że zobaczymy was ponownie na podium w kolejnych mistrzostwach. Trzymamy kciuki za dalsze sukcesy #DrużynaMarzeń, którzy nie tylko zdobywają medale, ale przede wszystkim zdobywają serca fanów piłki nożnej.

Dziękujemy za wsparcie, które pozwala nam nie tylko osiągać sportowe sukcesy, ale przede wszystkim tworzyć lepszą przyszłość dla dzieci, które najbardziej tego potrzebują. Razem tworzymy przestrzeń, gdzie każde dziecko, niezależnie od swojego pochodzenia, może marzyć i realizować swoje marzenia.

Gramy dzięki:

Wilhelm Ewe GmbH & Co. KG

Małgorzata Żurakowska

Danuta Mysłek

Miasto Jelenia Góra

KARR S.A. Jelenia Góra

Konstans Sp z o.o. wykładziny obiektowe podłogi sportowe

Kopeć & Zaborowski – KKZ

ibis Warszawa Stare Miasto ( Old Town)

Powiat Karkonoski

Akademia Piłkarska „Victoria – Moja Fundacja”

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji „Wodnik”