Spieszymy do Was z garścią wspaniałych wiadomości dotyczących wsparcia Mojej Fundacji przez naszego nowego darczyńcę – firmę DOFAMA THIES Sp. z o.o. z Kamiennej Góry.

Firma DOFAMA THIES Sp. z o.o. zakupiła 30 kompletów strojów piłkarskich dla zawodników  Akademii Piłkarskiej „Victoria – Moja Fundacja”. W skład kompletu wchodzi: koszulka, spodenki, getry oraz buty piłkarskie. Dzięki nowym strojom zawodnicy będą mogli czuć się w pełni profesjonalnie trenując na boisku. To nieoceniona pomoc dla młodych piłkarzy.

Nasz nowy darczyńca zajmuje się produkcją maszyn do farbowania tkanin. Dzięki otwartości zarządu firmy mogliśmy z bliska zaobserwować jak przebiega proces produkcyjny. W pełni profesjonalna praca na najwyższym poziomie. Poniżej dzielimy się z Wami krótkimi filmami i zdjęciami pokazującymi jak wygląda praca maszyn.

Więcej o tym, czym zajmuje się DOFAMA THIES Sp. z o.o. możecie poczytać na stronie firmy: www.dofama.pl.

Kolejnym darem otrzymanym od naszego nowego darczyńcy jest piękne, nowe serce na nakrętki wykonane ze stali nierdzewnej. Jest niezwykle wytrzymały materiał.

Serce jest konstrukcją, do której można wrzucać nakrętki i wspierać w ten sposób działalność Mojej Fundacji. O akcji możecie poczytać więcej w zakładce ZBIERAMY NAKRĘTKI.

W związku z prezentem-sercem mamy do Was pytanie: Czy znacie miejsce, w którym moglibyśmy postawić nasze nowe serce na nakrętki? Jeśli znacie jakąś firmę/osobę, które byłyby chętne do włączenia się w ten sposób w pomoc Mojej Fundacji, to zapraszamy do kontaktu: tel.: (+48) 511 808 888, e-mail: kontakt@mojafundacja.org.pl.

Firmie DOFAMA THIES Sp. z o.o. dziękujemy za okazane szczodrość i życzliwość.