Pierwsze serce na nakrętki opatrzone logo Mojej Fundacji stanęło przy głównym wejściu do Galerii Sudeckiej w Jeleniej Górze, przy sklepie Auchan. Każdy kto zbiera nakrętki, czy to osoby prywatne czy duże firmy, i chciałyby nas wspomóc poprzez dorzucenie ich do naszego serca, to serdecznie zapraszamy. Każda ilość ma znaczenie, gdyż pozyskane w ten sposób środki wspomogą działanie Fundacji i po części sfinansują nasze działania statutowe.

Głównym jednak celem akcji jest zebranie funduszy na prowadzenie profesjonalnych treningów piłkarskich dla dzieci z Domów Dziecka z Jeleniej Góry (Akademia Piłkarska) i okolic. Zebrane pieniądze chcemy wykorzystać na zakup m.in. strojów piłkarskich, butów sportowych, pokrycie kosztów transportu, a także kosztów uczestnictwa w obozach sportowych naszych podopiecznych.

Jeżeli ktoś z Państwa chciałby mieć taki pojemnik na nakrętki np. w swojej firmie, na swojej klatce schodowej, przy boksie śmietnikowym lub w każdym innym miejscu, to zapraszamy do kontaktu.