Nasza Akademia Piłkarska stworzona została z marzeń dzieci z Domów Dziecka. Fundacja pragnie ją skutecznie realizować. Intuicyjnie nazwana DRUŻYNĄ MARZEŃ, łączy dziewczęta i chłopców z 8-miu placówek z terenu Karkonoszy w wieku od 8 do 16 lat. Wszyscy równi, zaangażowani i zdeterminowani w dążeniu do wspólnego celu trenujemy 2 razy w tygodniu na hali przy KPSW w Jeleniej Górze, a wszystko po to, aby wystąpić na Mistrzostwach Polski Dzieci z Domów Dziecka, które zaplanowane są na 24.07.2021 roku w Warszawie. Bezcennym jest móc obserwować, jak bagaż trudnych doświadczeń życiowych młodych sportowców w połączeniu z szacunkiem i pokorą ich trenerów, powoduje odkrycie tego co w nich prawdziwe – radość z przebywania i przynależności do fantastycznego Zespołu, a także dumę i poczucie własnej wartości. Nasza Drużyna Marzeń jest po prostu wyjątkowa!

Na tę chwilę oprócz systematycznych treningów całą swoją uwagę skupiamy się na meczach ligowych, które czekają naszą grupę Trampkarzy i grupę Orlików już w niedalekiej przyszłości.

Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz fanpage na Facebooku –> Akademia Piłkarska „Victoria – Moja Fundacja”.

Pomimo niesprzyjającej sytuacji pandemicznej, w dalszym ciągu poszukujemy sponsorów dla naszej Akademii, którzy zachcieliby podjąć z nami współpracę. W zamian oferujemy:

– miejsce na reklamę Twojej firmy na strojach piłkarskich naszej drużyny,

– reklamę w mediach społecznościowych,

– reklamę na boisku sportowym Akademii.

Jeśli zechciałbyś nas wesprzeć, finansując jednokrotnie lub cyklicznie udział dziecka/dzieci w treningach sportowych w ramach Sportowej Adopcji zapraszamy do skorzystania z formularza, w którym sam decydujesz czy będzie to wsparcie kwotą 30 zł, 50 zł, a może 100 zł. Możesz też wybrać każdą inną dowolną kwotę, która będzie dla Ciebie odpowiednia i wpłacić ją bezpośrednio na nasze konto 35 1600 1462 1824 7139 0000 0001.

Dziękujemy za Twoje wsparcie.