Na naszej stronie internetowej pojawiła się nowa zakładka – WARSZTATY KREATYWNE.

Zapraszamy Was do zapoznania się z informacją o cyklu warsztatów, które będziemy organizowali w ramach projektu POLSKO – UKRAIŃSKIE WARSZTATY KREATYWNE.

Warsztaty skierowane są do dzieci z Polski i Ukrainy w dwóch grupach wiekowych. W soboty zapraszamy dzieci w wieku od 6 do 10 lat a w niedziele dzieci w wieku od 11 do 14 lat.

Pierwsze warsztaty zaczynamy już 30 lipca 2022 r., więc śpieszcie się z zapisami, ponieważ ilość miejsc jest ograniczona!

Więcej informacji w zakładce: mojafundacja.org.pl/warsztaty-kreatywne

Projekt realizowany jest przy wsparciu finansowym Fundacji Orange oraz w partnerstwie ze szkołą tańca Space Dance Studio, która użycza nam swojej lokalizacji do realizacji wydarzeń.