Witaj na blogu Mojej Fundacji! Jesteśmy organizacją, która żyje marzeniem o świecie, w którym pomoc jest zawsze pod ręką – zarówno dla ludzi, jak i zwierząt. Dzisiaj mamy dla Was, organizacje społeczne i charytatywne, wyjątkowe zaproszenie do współpracy.

Dlaczego Warto do Nas Dołączyć?

W Mojej Fundacji wiemy, że razem możemy zdziałać więcej. Naszym celem jest wspieranie tych, którzy na co dzień niosą pomoc potrzebującym – zarówno dwunożnym, jak i czworonożnym przyjaciołom. Rozumiemy wyzwania, z jakimi się spotykacie, i chcemy być Waszym wsparciem w tej szlachetnej misji.

Co Oferujemy?

Szeroki Asortyment Pomocowych Artykułów: W naszym magazynie znajdziecie różnorodne towary, które mogą być niezbędne dla Waszych podopiecznych. Od karmy dla zwierząt po artykuły pierwszej potrzeby dla ludzi – wszystko to czeka, gotowe do wysyłki.

Prosty Proces Współpracy: Aby skorzystać z naszej pomocy, wystarczy wypełnić krótką ankietę dostępną na naszej stronie mojafundacja.org.pl/moja-paczka. Następnie skontaktujemy się z Wami, aby ustalić wszystkie szczegóły dotyczące dostawy.

Dlaczego Razem Możemy Więcej?

Przez współpracę z różnymi organizacjami, możemy tworzyć sieć wsparcia, która jest efektywniejsza i bardziej rozległa. Każda pomoc, jaką oferujemy, ma na celu umożliwienie Wam niesienia jeszcze większej pomocy tym, którzy jej najbardziej potrzebują. Wierzymy, że wspólnymi siłami możemy tworzyć lepszą przyszłość dla wszystkich.

Zapraszamy do Współpracy!

Jeśli reprezentujesz organizację, która chce dołączyć do naszej sieci wsparcia, nie zwlekaj. Wypełnij ankietę i dołącz do nas w misji pomagania. Razem stworzymy coś wyjątkowego – sieć pomocową, która może zmienić życie wielu istnień.

W naszym zaangażowaniu w pomoc społeczności lokalnej i za jej granicami, Moja Fundacja jest dumnym partnerem wielu organizacji, które na co dzień zmieniają świat na lepsze. Z radością informujemy, że nasze działania wsparcia rozciągnęły się na szeroką gamę instytucji, w tym:

Domy dla Dzieci NADZIEJA w Jeleniej Górze, gdzie nasze wsparcie dotarło do numerów 1, 2, 3, 4 i 5, dostarczając nie tylko materialne potrzeby, ale również nadzieję i uśmiech dzieciom.
Dąbrówka. Dom Dziecka nr 1, 2 i 3 również w Jeleniej Górze, gdzie wspólnie pracowaliśmy, aby zapewnić bezpieczne i ciepłe środowisko dla najmłodszych.
Dom Dziecka im. M. Konopnickiej w Szklarskiej Porębie i Dom Dziecka Świeradów Zdrój w Świeradowie-Zdroju, gdzie nasza pomoc przyczyniła się do poprawy codziennego komfortu życia wychowanków.
Z dumą współpracujemy również z:

Monar-Markot, w tym domem dla samotnych matek z dziećmi w Pobiednej i Zgorzelcu, oferując wsparcie zarówno materialne, jak i emocjonalne.
Schroniskiem dla Bezdomnych Mężczyzn Towarzystwa Pomocy im. św. Brata Alberta w Jeleniej Górze, pomagając w zapewnieniu podstawowych potrzeb życiowych.
Punktami pomocy dla obywateli z Ukrainy w Jeleniej Górze i przy KARR, dostarczając niezbędne środki pomocy osobom poszkodowanym przez konflikt.
Warsztatami Terapii Zajęciowej w Jeleniej Górze, Kowarach oraz w Jaworze, wspierając rozwój kompetencji i umiejętności społecznych osób niepełnosprawnych.
Nasze działania wsparcia dotarły także do:

• „Formuła Dobra” Hospicjum dla dzieci z Dolnego Śląska we Wrocławiu, wspierając niesienie pomocy najbardziej potrzebującym dzieciom i ich rodzinom.
  • Zespołu Szkół Specjalnych w Świebodzicach, gdzie pomagamy w tworzeniu lepszych warunków edukacyjnych.
  • Ognisku Wychowawczym dla Dziewcząt im. Św. Jadwigi Śląskiej w Lubaniu oraz Domu Pomocy Społecznej dla Dzieci
  • Zgromadzenia Sióstr Szkolnych w Świebodzicach, gdzie nasza pomoc ma bezpośredni wpływ na życie wychowanków.
  • Dzikie zwierzęta w potrzebie w Zielonej Górze, gdzie wspieramy ochronę i opiekę nad zwierzętami dzikimi w potrzebie.
  • Domu Dziecka w Przesiece i Domu Dziecka w Wilkowie, gdzie każde dziecko otrzymuje szansę na lepsze jutro.
  • Zespół Szkolno-Przedszkolny w Świerzawie,
  • Fundację Początek dla Chersonia w Jeleniej Górze,
  • Schronisko dla Osób Bezdomnych MARKOT w Wałbrzychu, gdzie wspólnie pracujemy na rzecz zapewnienia godnych warunków życia dla każdego bez wyjątku.

Dzięki Wam wszystkim – partnerom, wolontariuszom, darczyńcom – możemy sprawić, że nasze działania mają realny wpływ. Każda pomoc, której udzielamy, to krok w kierunku lepszego świata. Jesteśmy wdzięczni za każdą formę współpracy i otwarci na nowe inicjatywy. Razem możemy więcej! #Pomagamy_Pomagać

Projekt został wsparty przez Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach Rządowego Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018-2030, Priorytet 5 Wsparcie doraźne – Edycja 2023.