Wczorajszy dzień na długo zapadnie w naszej pamięci… A wszystko za sprawą niespodzianki jaką przygotowaliśmy wspólnie z Fundacja Orange oraz Aeroklub Jeleniogórski dla naszych podopiecznych z okazji Dnia Dziecka.

Latanie szybowcem, puszczanie ogromnych baniek mydlanych oraz zabawy animacyjne z FIGLE – MIGLE, to tylko niektóre atrakcje, jakie czekały tego dnia na dzieci. Każdy śmiałek, który odważył się wsiąść na pokład szybowca otrzymał od nas pamiątkowy dyplom, który w przyszłości będzie mu przypominać o tym ważnym i pięknym dniu.

Dla nas jednak ukoronowaniem dnia była masa uśmiechów, goszczących na twarzach dzieci i Wolontariuszy. Bardzo cieszą nas takie akcje, gdy możemy sprawiać oraz wywoływać radość i zadowolenie… Zresztą zobaczcie sami!

Serdecznie zapraszamy do galerii zdjęć z tego wydarzenia tutaj.