Czy często zdarza się Wam wracać do wspomnień? Zwłaszcza do tych miłych, dobrych i przyjemnych? Nam bardzo często… A jednym z takich wspomnień jest udział w ubiegłorocznych Mistrzostwach Polski w piłce nożnej dla Dzieci z Domów Dziecka Hope for Mundial.

Udział naszej drużyny w Mistrzostwach było jak spełnienie marzeń… Spełnienie marzeń dzieci, które na co dzień, owszem mają swoje marzenia, ale które niestety nie często mają szansę doczekać się realizacji. Dziś przypominamy, jakie emocje towarzyszyły nam podczas ubiegłorocznych rozgrywek – zobacz film.

A kolejne Mistrzostwa Polski przed nami. Już 24 lipca Akademia Piłkarska „Victoria – Moja Fundacja” składająca się z dzieci z Domów Dziecka, uda się do Warszawy, gdzie pod czujnym okiem Trenerów i Wolontariuszy, stanie na murawie, aby dać z siebie wszystko.