Czy słyszeliście już o naszych Miejscach Serdeczności?

Jeśli nie, to śpieszymy poinformować Was, że są to miejsca, gdzie do specjalnie oznakowanych Puszek Serdeczności można składać darowiznę na cele statutowe Mojej Fundacji. Jest to nieocenione wsparcie dla naszej działalności. Zachęcamy do pozostawienia chociaż drobnej darowizny.

🗺️ Na naszej mapie Miejsc Serdeczności istnieje już 14 lokalizacji, gdzie możecie znaleść Puszki Serdeczności! 🙂

Właścicieli firm oraz osoby odpowiedzialne za miejsca, które chciałyby dołączyć do akcji zapraszamy do kontaktu na nasz adres mailowy: kontakt@mojafundacja.org.pl. Prosimy o wpisanie w tytule wiadomości mailowej: Miejsca Serdeczności – zgłoszenie.

Więcej informacji o akcji, link do mapy Google z oznaczonymi Miejscami Serdeczności oraz listę lokalizacji z adresami znajdziecie również na naszej stronie w zakładce ➡️ Puszki Serdeczności.