Moja Fundacja na rzecz uchodźców z Ukrainy działa od początku wojny, czyli już od 12 miesięcy i od samego początku skupia się na pomocy dla ludzi poszkodowanych przez wojnę. Wspólnie z grupą zaangażowanych wolontariuszy i darczyńców, staramy się zapewnić uchodźcom potrzebne wsparcie materialne i emocjonalne.
Przekazujemy niezbędne artykuły codziennego użytku, takie jak żywność, leki, chemię AGD i ubrania, aby pomóc ludziom przetrwać w trudnych warunkach, w których się znaleźli. Jednocześnie organizujemy imprezy charytatywne, które pomagają zebrać fundusze na dalsze działania. Dzięki temu możemy nie tylko dostarczać pomoc uchodźcom już w Polsce, ale także organizować transporty z pomocą humanitarną bezpośrednio na Ukrainę.
Nie zapominamy także o najmłodszych, którzy nierzadko są najbardziej dotknięci wojną i konfliktem. Przez sześć miesięcy 2022 roku w każdy weekend organizowaliśmy bezpłatną opiekę dla dzieci z Ukrainy, integrując je z rówieśnikami z Polski. W ten sposób staramy się przynieść uśmiech na twarze dzieci, które doświadczają trudnych sytuacji i traumy.

W 2023 roku kontynuujemy nasze działania i wraz z Fundacją Ukraina zorganizowaliśmy dla dzieci z Ukrainy dwa bezpłatne turnusy półkolonii zimowych. W ten sposób chcemy zapewnić im nie tylko opiekę i rozrywkę, ale także przestrzeń do rozwijania swoich umiejętności i zainteresowań.

Jako Fundacja nieustannie szukamy sposobów na dalszą pomoc i wsparcie dla uchodźców. Dziękujemy wszystkim naszym partnerom, darczyńcom i wolontariuszom za zaangażowanie i wsparcie w naszych działaniach. Każdy gest dobrej woli i każde wsparcie przyczynia się do zmniejszenia cierpienia i pomaga zbudować lepszą przyszłość dla tych, którzy stracili już wiele w swoim życiu.