„Śnieżka – od wschodu do zachodu słońca”: bieg Piotra Kamińskiego na rzecz dzieci z domów dziecka.

12 września 2023 roku był dniem niezwykłym dla Mojej Fundacji. Nasz wolontariusz i znakomity biegacz, Piotr Kamiński, wyruszył w pogoń za marzeniem na czarnym szlaku w stronę najwyższego szczytu Karkonoszy – Śnieżki. Niezmiennie podziwiamy Piotra za determinację i ogromną siłę, którą wkłada w każde swoje działanie.

Celem tego wyjątkowego wyzwania było zebranie środków na aktywne wakacje, połączone z uprawianiem sportu, dla dzieciaków z jeleniogórskich domów dziecka, które są pod opieką Mojej Fundacji. Zasada była jasna – Piotr wbiega, a każde zdobycie szczytu to wpłata zadeklarowanej kwoty na konto Fundacji.

Dzięki hojności naszych darczyńców, udało nam się zebrać znaczną sumę, która posłuży do zorganizowania niezapomnianych wakacji dla tych wyjątkowych dzieci. Chcielibyśmy podziękować wszystkim, którzy wsparli naszą inicjatywę, pokazując, że razem możemy zdziałać naprawdę wiele.

Oto kilka imponujących liczb z tego niezwykłego wyzwania:

6 razy na Śnieżkę ⛰
Około 76 kilometrów przebiegniętych 🏃‍♂
4884 metrów przewyższenia ⬆
1628 pięter pokonanych ↗
Spalone aż 5229 kalorii aktywności 🍟

Chcielibyśmy również serdecznie podziękować naszym partnerom, którzy wsparli naszą akcję:

Hotel Tremonti Karpacz
Condo.pl – Apartamenty inwestycyjne i Second Home
Dofama Thies
Love Krove Lody Naturalne
Dzień dobry w Karkonoszach
runandtravel.pl
Poltrax
Profi-Reha-Sport
Galeria Sudecka
Karkonoski Glamping
TV DAMI Jelenia Góra
Radio Złote Przeboje
Radio Wrocław
Radio SuperNova

Wasze wsparcie miało ogromne znaczenie dla naszej inicjatywy i z pewnością przyczyniło się do stworzenia niezapomnianych chwil dla dzieciaków, które będą miały okazję spędzić aktywne wakacje, rozwijając swoje pasje i umiejętności.

Jeżeli ktoś z Państwa jeszcze nie miał okazji wesprzeć naszej akcji, zapraszamy do odwiedzenia strony zbiórki:

Dziękujemy raz jeszcze wszystkim, którzy włączyli się w to wyjątkowe wyzwanie. Razem tworzymy świat pełen dobra i wsparcia dla tych, którzy potrzebują naszej pomocy.

Z serdecznymi pozdrowieniami,

Zespół Mojej Fundacji