Długo czekałyśmy, żeby ogłosić to super wydarzenie ! 3 AM SPACE zaprasza na VibeSferę. Taneczny event łączy w sobie wszystkie elementy kultury hip hop czyli: peace, love, unity and having fun.

Postanowiłyśmy również naszym eventem wspomóc dzieciaki, które nie mają, aż takich możliwości rozwijania pasji jak my. Stąd nasze pierwsze wydarzenie będzie miało charakter charytatywny! Przy współpracy z Moją Fundacją podczas eventu odbędzie się zbiórka na wyjazd i rozwijanie pasji dzieciaków z domów dziecka z Karkonoskiego Stowarzyszenia Pomocy Dziecku i Rodzinie NADZIEJA. Oprócz poznania zaproszonych gości (naszych wspaniałych jurorów, prowadzących i DJa poznacie na dniach!) doświadczycie z Nami wielu emocji na battelkach hip hopowych i na przygotowanych dla Was atrakcjach. My już nie możemy się doczekać! Ideą wydarzenia są zawody taneczne, które odbędą się w formie battelek w kategorii hip hop freestyle 1vs1 w czterech grupach wiekowych.

Niedługo otworzymy zapisy, także stay tuned!

GDZIE? 📍 Góra Szybowcowa, Jeżów Sudecki (okolice Jeleniej Góry)

KIEDY? ⏰ 12.06.2021 JAK SIĘ ZAPISAĆ?📝

Poniżej instruktaż w jaki sposób możecie zapisać się na zawody Hip Hop 1vs1 na VibeSferze, to bardzo proste, wystarczy:

1. Wysłać e-mail na adres: vibesfera@mojafundacja.org.pl
W e-mailu podać:
* Imię
* Nazwisko
* (Ksywkę)
* Kategorię, w której bierzecie udział

2. Wpisowe za zawody należy wpłacić w formie przelewu na konto „Mojej Fundacji”.Numer konta: 35 1600 1462 1824 7139 0000 0001W tytule należy podać:„Zawody VIBESFERA, imię, nazwisko

”Nie ma na co czekać! Do dzieła! 💪🏼
Mamy ograniczoną liczbę miejsc!Otwórzcie serducha i bądźcie z Nami!

więcej informacji o wydarzeniu pod tym linkiem (kliknij) VIBESFERA

Zapraszamy do galerii z tego wydarzenia.