Zapraszamy do współtworzenia Mojej Fundacji! 🙂

Moja Fundacja prężnie rozwija swoją działalność. W związku z tym rozwojem i coraz większą ilością inicjatyw, których się podejmujemy, mamy też coraz więcej zadań, które są naszą odpowiedzialnością.

Zapraszamy więc Was – tak, Ciebie również! 🙂 do podjęcia z nami wspólnych wysiłków, aby pomoc Dzieciom z Domów Dziecka oraz lokalnej społeczności mogła szerzyć się na coraz większą skalę.

Chcesz dowiedzieć się więcej na czym polega wolontariat w Mojej Fundacji? Zajrzyj koniecznie w zakładkę WOLONTARIAT na naszej stronie www. Przygotowaliśmy tam krótką listę pytań i odpowiedzi, które mogą pomóc w znalezieniu odpowiedzi na pytanie: Czy taki wolontariat jest dla mnie?

🙋 Jeśli jesteś zdecydowana/y tworzyć z nami Moją Fundację, to zapraszamy do wypełnienia FORMULARZA REKRUTACYJNEGO, który znajduje się w linku poniżej:

✍️ Link do FORMULARZA REKRUTACYJNEGO -> Rejestracja Wolontariuszy – Moja Fundacja.

Czekamy na Was i mamy nadzieję, że widzimy się już niebawem! 🙂