Pan Grzegorz Kyć z Uniwersytetu Ekonomicznego zbiera materiały do swojej pracy doktorskiej zatytułowanej „Marnotrastwo w działalności fundacji i stowarzyszeń na terenie Dolnego Śląska.
W związku ze swoją pracą Pan Grzegorz przeprowadził wywiad z członkami zarządu Mojej Fundacji, Panami Piotrem Karnią i Michałem Ślemp dnia 3 sierpnia 2022 roku. W czasie rozmowy dzielili się oni swoim doświadczeniem oraz spostrzeżeniami dotyczącymi pracy w Mojej Fundacji. Okazało się, że współpraca z biznesem, którą Moja Fundacja zawiązuje już od początków jej powstania, jest innowacyjnym rozwiązaniem w szukaniu pomocy dla działań i rozwoju fundacji.

Spotkanie zaowocowało nowymi pomysłami i możliwością nawiązania ciekawych kontaktów do współpracy z podobnymi instytucjami działającymi na terenie Dolnego Śląska.

Panu Grzegorzowi dziękujemy za propozycję rozmowy, zaangażowanie w temat, podzielenie się swoim doświadczeniem i potwierdzenie, że kierunek w którym rozwija się Moja Fundacja jest nowoczesny i może stanowić dobry przykład do naśladowania dla innych organizacji pozarządowych.