W Akademii Piłkarskiej „Victoria – moja Fundacja” usiłujemy nie tylko kształcić świetnych sportowców, ale przede wszystkim wychowywać dzieci z Domów Dziecka na szlachetnych ludzi. Nasza Drużyna Marzeń wciąż rozwija się podczas kolejnych projektów organizowanych przez Moją Fundację, a nawet święci sportowe sukcesy. Jednak nasi wychowankowie dają innym przykład także poza boiskiem.

Sportowe zachowanie

W Akademii Piłkarskiejuczymy dzieci szacunku i sympatii do drugiego człowieka, nawet jeśli to gracz drużyny przeciwnej. Wobec tego jesteśmy dumni z naszych dwóch piłkarzy – Marcela Szpaka i Marka Kwiatkowskiego.

Podczas losowania nagród na kwietniowych XIV Mistrzostwach Polski Marcel przekazał wylosowaną hulajnogę Antkowi Witkowi z drużyny Skopane, Marek zaś swoją hulajnogę podarował Marcinowi Gniecko z Lwów Północny Gdańsk.

Marcel i Marek pokazali, że w piłce nożnej najważniejsza jest dobra zabawa, a nie rywalizacja o nagrody. Bardzo nas to cieszy!

Z dumą informujemy jeszcze, że dwaj nasi piłkarze – Dawid Dec oraz Marek Kwiatkowski – otrzymali powołanie na zgrupowanie kadry reprezentacji Polski! Życzymy chłopcom szybkiego rozwoju kariery!

Ostatnio miało miejsce coś jeszcze. Coś niesamowitego!

Zwycięstwo

29 kwietnia Nasza Drużyna Marzeń wywalczyła wicemistrzostwo Polski w XIV mistrzostwach Polski w piłce nożnej dzieci z domów dziecka w Warszawie zorganizowanych przez Hope for Mundial!

Gratulujemy naszym wspaniałym piłkarzom, trenerom, sponsorom oraz każdemu Darczyńcy. To nasz wspólny sukces!

Wyjazd na mistrzostwa był dla Drużyny Marzeń cudownym doświadczeniem. Nasi podopieczni zwiedzili Warszawę, Centrum Nauki Kopernik, a nawet obejrzeli mecz Legii Warszawa z Wisłą Płock!

Wszystkie drużyny zagrały świetnie. Mistrzostwa były ucztą dla fanów piłki nożnej! Możecie poczuć to, oglądając film z rozgrywek. z 2020 roku.

Wsparcie

Ponadto jesteśmy w trakcie zbiórki środków na obóz sportowy dla naszych zawodników – to nie lada wyzwanie, ale wiemy że damy radę. Wspierać nas można w kilka sposóbów:

na naszej zbiórce internetowej –> https://pomagam.pl/wakacjezpasja

robiąc zakupy w sklepie Auchan Jelenia Góra – możesz przekazać mikrodotację płacąc kartą.

robiąc zakupy w sklepie Leroy Merlin Jelenia Góra – znajdziesz przy kasach puszkę do której możesz wrzucić pieniądze.

Bardzo prosimy o wsparcie i pomoc w realizacji marzeń.

Mamy nadzieje, że Drużyna Marzeń jeszcze wiele osiągnie, zawsze będąc przy tym wzorem do naśladowania. A Wy pozostaniecie naszymi kibicami.

Dziękujemy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *